chicness ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان

chicness: ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان بین الملل حمله هوایی بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مشورت آمریکا و عمان جهت آزادی سیامک و باقر نمازی / المانیتور

پایگاه خبری المانیتور گزارش داد: دولت ترامپ با مقامات عمانی و شرکت ملل جهت آزادسازی سیامک و باقر نمازی مشورت کرده و ممکن است بار دیگر تبادل زندانیان میان دو کشو

مشورت آمریکا و عمان جهت آزادی سیامک و باقر نمازی / المانیتور

المانیتور: مشورت آمریکا و عمان جهت آزادی سیامک و باقر نمازی

عبارات مهم : ایران

پایگاه خبری المانیتور گزارش داد: دولت ترامپ با مقامات عمانی و شرکت ملل جهت آزادسازی سیامک و باقر نمازی مشورت کرده و ممکن است بار دیگر تبادل زندانیان میان دو کشور انجام شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری ـ تحلیلی المانیتور، منابع آگاه می گویند که دولت دونالد ترامپ در حالی که به دنبال پیدا کردن بهانه ای جهت اعلام عدم پایبندی کشور عزیزمان ایران به توافق هسته ای هست، با مقامات عمانی و شرکت ملل جهت تضمین آزادی سیامک و باقر نمازی دو شهروند دو تابعیتی بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران وارد تعامل شده است است.

مشورت آمریکا و عمان جهت آزادی سیامک و باقر نمازی / المانیتور

این منابع هم چنین می گویند که ممکن است یک تبادل زندانیان دیگر میان دو کشور صورت گیرد و آمریکایی های بازداشت شده است در کشور عزیزمان ایران و ایرانیانی که به اتهام نقض تحریم های واشنگتن علیه پایتخت کشور عزیزمان ایران در آمریکا حبس شده است اند، آزاد شوند.

یوسف بن علوی وزیر امور خارجه عمان در 21 ژوئیه با رکس تیلرسون همتای آمریکایی خود در کاخ سفید دیدار کرد و بعد از آن بود که کاخ سفید منشتر شدن بیانیه ای اعلام کرد که تلاش های خود را جهت بازگرداندن تمام شهروندان آمریکایی بازداشت شده است در خارج دو برابر کرده است و به کشور عزیزمان ایران نیز هشدار دارد که اگر آمریکایی های زندانی در این کشور آزاد نشوند، با پیامدهایی جدی مواجه خواهد شد.

پایگاه خبری المانیتور گزارش داد: دولت ترامپ با مقامات عمانی و شرکت ملل جهت آزادسازی سیامک و باقر نمازی مشورت کرده و ممکن است بار دیگر تبادل زندانیان میان دو کشو

بر اساس این گزارش، در بیانیه کاخ سفید آمده است که مدیر جمهور ترامپ خواهان بازگشت رابرت لوینسون است که واشنگتن ادعا می کند 10 سال پیش در کشور عزیزمان ایران ناپدید شد و به علاوه از کشور عزیزمان ایران می خواهد تا سیامک و باقر نمازی را که در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما در کشور عزیزمان ایران بازداشت شدند و تمام شهروندان آمریکایی محبوس در کشور عزیزمان ایران را آزاد کند.

مجلس نمایندگان آمریکا نیز هفته گذشته با قاطعیت آراء به قطعنامه ای جهت درخواست آزادی بدون قید و شرط تمام شهروندان آمریکایی بازداشت شده است در ایران، رای مثبت داد.

به گزارش ایسنا، دولت ترامپ در حالی بر آزادی دو تبعه ایرانی ـ آمریکایی پافشاری می کند که این دو با اتهامات امنیتی در محاکم قضایی کشور عزیزمان ایران محاکمه و به گذراندن زندان محکوم شده است اند.

مشورت آمریکا و عمان جهت آزادی سیامک و باقر نمازی / المانیتور

رسانه های آمریکایی در حالی راجع به تبادل زندانیان آمریکایی ـ ایرانی با زندانیان ایرانی در آمریکا صحبت می کنند که مقامات ایرانی این مساله را رد کرده اند و اختیار راجع به آزادی زندانیان آمریکایی در کشور عزیزمان ایران را به عهده قوه قضاییه می دانند. از طرفی ادعای تبادل در حالی مطرح است که آزادی زندانی هایی با جرم امنیتی در کشور عزیزمان ایران با آزادی زندانی های ایرانی به جرم احتمالی اقتصادی با یکدیگر در یک وزن قرار ندارند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ایرانی | بازداشت | آمریکایی | ایرانیان | بازداشت شدن | رسانه های آمریکا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog