chicness ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان

chicness: ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان بین الملل حمله هوایی بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حمله به قلعه امیر و جایگاه سومی ، وقت طلایی جهت شفر و استقلال

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز حساس ترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر از نظر شرایط جدولی در اصفهان و بین ذوب آهن و استقلال برگزار می‎شود. شاگردان قلعه نویی در نیم ف

حمله به قلعه امیر و جایگاه سومی ، وقت طلایی جهت شفر و استقلال

وقت طلایی جهت شفر و استقلال/ حمله به قلعه امیر و جایگاه سومی

عبارات مهم : افزایش

استقلال و ذوب آهن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز حساس ترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر از نظر شرایط جدولی در اصفهان و بین ذوب آهن و استقلال برگزار می‎شود. شاگردان قلعه نویی در نیم فصل دوم رویایی خود به رده سوم جدول رسیده اند و فردا می توانند از توقف امروز فولاد خوزستان استفاده کنند و با پیروزی بر استقلال با 38 امتیاز به رده دوم جدول افزایش کنند. البته استقلالی ها هم می توانند با بردن ذوب آهن در فولادشهر به عالی ترین و بالاترین رتبه خود در این فصل برسند.

بالاترین رتبه ای که شاگردان وینفرد شفر تا امروز در لیگ هفدهم داشته اند رتبه چهارم بوده هست. آنها در هفته هجدهم و بعد از تساوی با تراکتورسازی در تبریز به رده چهارم رسیدند ولی توقف در برابر سایپا در آزادی آنها را به رده ششم فرستاد. با این حال یک پیروزی خوب 4-0 برابر پارس جم باعث شد تا استقلال شانس افزایش به رده های بالاتر را پیدا کند. حالا آبی ها این وقت را دارند که فردا با پیروزی بر ذوب آهن، 35 امتیازی شوند و با توجه به تفاضل گل بالاتر از این تیم و سایپا، جهت نخستین در لیگ هفدهم به رده سوم جدول برسند!

حمله به قلعه امیر و جایگاه سومی ، وقت طلایی جهت شفر و استقلال

واژه های کلیدی: افزایش | پیروزی | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog