chicness ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان

chicness: ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان بین الملل حمله هوایی بین الملل

گت بلاگز سیاسی عملیات تروریستی در مرقد امام کاملاً ناکام ماند ، هدف تروریست ها ورود به صحن مجلس بود

می توانیم اعلام کنیم عملیات تروریست ها در مرقد امام کاملاً ناکام ماند و تیم نیروی انتظامی در حرم مطهر حضرت امام (ره) کاملا موفق عمل کرد.

عملیات تروریستی در مرقد امام کاملاً ناکام ماند ، هدف تروریست ها ورود به صحن مجلس بود

به گزارش خبرنگار دولتگروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور عصر امروز گفت: ما امروز شاهد 2 واقعه تروریستی در پایتخت کشور عزیزمان ایران بودیم. آنچه که بعد از بررسی ها مشخص شده است این است که نشانه تیم اول ورود به داخل حرم امام بود. که در داخل محوطه مرقد، عوامل نیروی انتظامی مشکوک می شوند و بعد از نخستین واکنش، نفر اول خود را منفجر می کند و نفر دوم به وسیله نیروی انتظامی مورد نشانه قرار می گیرد. که می توانیم اعلام کنیم این عملیات تروریست ها کاملاً ناکام ماند و تیم نیروی انتظامی در حرم مطهر حضرت امام (ره) کاملاً موفق عمل کرد.

ذوالفقاری افزود: گروه دوم که تا این لحظه می توانیم بگوئیم سه نفر بودند و هر سه نفر هم به هلاکت رسیدند از درب ورودی ارباب رجوع مجلس با پوشش وارد می شوند و بلافاصله مامور مستقر در قسمت ورودی را مورد نشانه قرار می دهند و از همان جا که حرکت می کنند؛ هر کس را در مسیرشان قرار داشته مورد نشانه قرار می دهند که تعدادی شهید و تعدادی مجروح می شوند.

معاون وزیر کشور گفت: در این عملیات، نشانه گروهک ها این بوده که وارد صحن مجلس بشوند یعنی نشانه مهم مجلس بوده است که بلافاصله نیروهای امنیتی وارد عمل می شوند و مسیر به سمت مجلس بسته می شود و نهایتاً این افراد وارد طبقه چهارم ساختمان دفتر نمایندگان مجلس می شوند. خوب نیروهای خاص وارد عمل شدند و در نتیجه هر سه نفر به هلاکت رسیدند.

ذوالفقاری خاطرنشان کرد: این عملیات قدری طولانی شد؛ علت این بود که افرادی از ارباب رجوع و کارمندها در طبقات حضور داشتند و نیروهای عمل کننده باید دقت کافی را به خرج می دادند که اتفاق ای جهت مردم و حاضرین ایجاد نشود. لذا با دقت اوج این کار صورت گرفت.

عبارات مهم : انتظامی

ذوالفقاری در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا کسی دستگیر شده است است؟ گفت: در یکی دونقطه که بعداً اعلام خواهیم کرد، افراد مشکوکی دستگیر شدند و عنوان در حال بررسی است.

واژه های کلیدی: انتظامی | نیروی انتظامی | ذوالفقاری | وزیر کشور | تروریستی | حرم امام | مجلس | معاون وزیر کشور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog