chicness ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان

chicness: ترکیه سوریه بیانیه کارگران کردستان بین الملل حمله هوایی بین الملل

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد تکمیل طرح‌های هادی روستایی نیازمند اعتبار است

مدیرکل دفتر امور روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تکمیل طرح های هادی نیمه تمام در روستاهای استان با ۲۱ درصد رشد زیاد کردن یافته و جهت تکمیل نیازمند اعتبار ه

تکمیل طرح‌های هادی روستایی نیازمند اعتبار است

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛داریوش مظفر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی چند سال اخیر حدود 2 میلیون مترمربع آسفالت در معابر روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد انجام شده است که از این میزان یک میلیون و 600 هزار مترمربع در قالب بحث قیر رایگان و با همکاری بین دهیاری ها و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و 400 هزار مترمربع نیز از سیاست های بنیاد مسکن بوده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح هادی در مناطق روستایی این استان طی چند سال اخیر 61 درصد زیاد کردن داشته و از 62 دِه به 100 دِه رسید بیان کرد: تهیه طرح هادی جهت مناطق روستایی استان در سه و نیم سال گذشته با هشت درصد زیاد کردن از 747 دِه به 753 دِه رسیده است.

عبارات مهم : اسلامی

مظفر ابراز کرد: بازبینی طرح هادی در روستاهای کهگیلویه و بویراحمد طی چند سال ذاخیر با 49.2 درصد رشد از 130 دِه به 194 دِه رسیده و حدود 810 میلیارد ریال به دهیاری ها نیز کمک مالی شده است است.

وی ادامه داد: تعداد دهیاری های کهگیلویه و بویراحمد در دولت یازدهم با 25.6 درصد زیاد کردن از 442 به 555 مورد، ساختمان دهیاری ها از 51 به 58 مورد، غسالخانه های روستایی در استان از 45 باب به 49 باب، خرید ماشین آلات جهت دهیاری ها با 29.5 درصد رشد از 285 به 369 دستگاه و تعداد پایگاه های آتش نشانی روستایی با 200 درصد رشد از سه به 9 مورد رسید.

مدیرکل دفتر امور روستایی کهگیلویه و بویراحمد افزود: خدمت به روستائیان و عشایر جهت مجموعه عاملان نظام جمهوری اسلامی یک نعمت بوده که در این زمینه باید مسئولان با هم مسابقه کرده و از همدیگر سبقت بگیرند.


انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب اسلامی | کهگیلویه و بویراحمد | باشگاه خبرنگاران جوان | کهگیلویه و بویراحمد | امور روستایی | طرح هادی | نیازمند اعتبار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog